Tartószerkezetet építenek mától péntekig az M1-es és az M7-es autópálya közös bevezető szakaszának mindkét oldalán, a fővárosi Egér úti csomópont előtt, ezért a környéken forgalomkorlátozások lépnek életbe – közölte tegnap a Budapesti Közlekedési Központ.
Holnap 21 órától a befelé vezető oldalon az elválasztó szakasz melletti két sávot lezárják, kifelé hasonló lesz a forgalmi helyzet.
Csütörtökön reggel hattól szombat hajnali egy óráig a befelé vezető oldalon az elválasztó sáv melletti forgalmi szakaszt zárják majd le a szakemberek. Pénteken 21 órától várhatóan szombat hajnali egyig tart majd az említett acélszerkezet beemelése, ezért a forgalmat arra az időre egyetlen sávra szűkítik le.



