Korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok Kőbánya-Kispesten

helyreállították Kőbánya-Kispest vasútállomáson a hétfő este megrongálódott felsővezetéket

Krónika
  • 2018.02.20. - 07:53

Kedd hajnalra helyreállították Kőbánya-Kispest vasútállomáson a hétfő este megrongálódott felsővezetéket, így korlátozás nélkül, villanymozdonyokkal közlekedhetnek a vonatok - tájékoztatta az MTI-t Kavalecz Imre, a Mávinform sajtóügyeletese. 

A felsővezeték egy sebesvonat letört áramszedője miatt sérült meg, ezért ideiglenesen szünetelt a vonatközlekedés az állomáson, majd két vágányon dízelmozdonyok segítségével korlátozásokkal elindult a forgalom. 

Előreláthatóan kedd reggel már menetrend szerint közlekednek a járatok a Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen, a Kőbánya-Kispest-Kunszentmiklós-Tass, a lajosmizsei és a Kőbánya-Kispest-Székesfehérvár vonalon.

Reklám