Kiürítettek egy szolnoki bevásárlóközpontot

Kiégett egy szeméttömörítő gép

Krónika
  • 2019.03.26. - 13:40

Egy szeméttömörítő gép égett egy bevásárlóközpont földszintjén Szolnokon, az Ady Endre úton. Több mint háromszáz embert evakuáltak az épületből.

A szolnoki hivatásos tűzoltók egy porral oltóval, majd egy vízsugárral és kéziszerszámokkal oltották a tüzet. A füst szerencsére nem jutott át az üzlettérbe, azonban több mint háromszáz embernek kellett elhagynia az épületet.

A bevásárlóközpontot két ventilátorral folyamatosan szellőztetik - tájékoztatott a Katasztrófavédelem.

Reklám