Összemérték tudásukat tegnap a legjobb Kárpát-medencei diákcsapatok az Erzsébet-vetélkedő döntőjében a Duna Palotában.

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány negyedszerre tartott megmérettetésén 7–12. osztályos gyerekek vettek részt, akiknek a magyarság kultúrájához, történelméhez, természeti értékeihez kapcsolódó kérdésekre kellett válaszolniuk.



