Kilenc ember maradványait találták meg egy japán férfi lakásában

Az áldozatok közül nyolcan nők voltak

Krónika
  • 2017.10.31. - 10:34

Emberi testrészeket és levágott fejeket találtak egy japán férfi lakásában Zamában.

A rendőrség egy eltűnt nő utáni nyomozás közben jutott el a házhoz. A házkutatáson két levágott fej került elő egy hűtőládából, emellett hét másik ember maradványait is megtalálták különböző hűtőtáskákban. Az áldozatok közül nyolcan nők voltak.

A lakásban lakó 27 éves férfi elismerte, hogy ő gyilkolta meg az embereket, majd el akarta tüntetni a földi maradványaikat. A szomszédok azt mondták, a férfi augusztusban költözött be a lakásba, és egy idő után furcsa szagokat kezdtek érezni a házban.

A rendőrség egy 21 éves eltűnt nőt keresett. A nyomozók szerint a férfi az interneten vette fel a kapcsolatot a nővel, miután a nő azt írta, öngyilkos akar lenni.

Forrás: Index

Reklám