Kigyulladt egy templom Budapesten

Az orgona kapott lángra

Krónika
  • 2016.03.28. - 08:30

Kigyulladt egy templom Budapest XV. kerületében, a Szent Korona útján hétfő reggel - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Kisdi Máté elmondta: a tűz a Jézus Szíve templom bejárat feletti karzatán keletkezett, ahol az orgona és berendezési tárgyak kaptak lángra és károsodtak. Az épületben senki sem tartózkodott.

A mintegy tíz négyzetméteres területen égő tüzet a fővárosi hivatásos tűzoltók eloltották, majd megkezdték a templom átszellőztetését.

Reklám