Kigyulladt egy győri hulladéklerakó

A tüzet péntekre virradóra eloltották

Krónika
  • 2018.07.12. - 18:44

Mintegy négyszáz négyzetméteren égett a szemét egy győri hulladéklerakóban Sashegyen, a tűz további terülteket veszélyeztet - a csütörtök kora este keletkezett tüzet azóta eloltották - közölte a katasztrófavédelem péntekre virradóra.

A létesítményben mintegy négyszáz négyzetméteren kapott lángra a kommunális szemét, a körülbelül ötezer köbméteres hulladékhalom egyharmada égett. A katasztrófavédelmi mobil labort a helyszínre küldték, de mérései nem mutattak ki mérgező anyagot a levegőben - közölték.

Reklám