Ketten meghaltak egy iskolai lövöldözésben Arizonában

Két tizenöt éves diáklány az áldozat

Krónika
  • 2016.02.12. - 20:55

Lövöldözés volt egy arizonai középiskolában pénteken délelőtt. Két diáklány meghalt, de egyelőre nem tudni pontosan, hogy mi történt, az is elképzelhető, hogy öngyilkosságot követtek el. 

glendale576
Reklám