Kétszázötven méteres zuhanást élt túl három hegymászó Ausztriában

Ketten súlyosan megsérültek

Krónika
  • 2015.07.24. - 15:23

Kétszázötven métert zuhant Ausztria legmagasabb hegycsúcsáról, a Grossglocknerről három hegymászó, egyikük könnyebb, ketten súlyos sérülésekkel, de szerencsére élve megúszták az esetet.

hegymászók
Reklám