Két holttestet találtak Szentendrén

Ismeretlen tettes ellen indult eljárás

Krónika
  • 2018.03.16. - 14:46

Állampolgári bejelentést követően két holttestet találtak a rendőrök március 15-én délután Szentendre belterületén, közterületen - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel pénteken.

András Tamás elmondta: az elsődleges adatok alapján nem zárható ki, hogy bűncselekmény történt, így a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság ismeretlen tettes ellen indított büntetőeljárás keretében, szakértők bevonásával vizsgálja az ügyet.

Reklám