Három magyar drogárust füleltek le a nyomozók a Sziget Fesztiválon – közölte honlapján a rendőrség. A tájékoztatás szerint a nyomozók hétfőn átvizsgálták három fiatal ruházatát, és hét tasak kábítószergyanús fehér port és készpénzt találtak náluk.
Volt aki árulta, más csak használta
Három magyar drogárust füleltek le a nyomozók a Sziget Fesztiválon – közölte honlapján a rendőrség. A tájékoztatás szerint a nyomozók hétfőn átvizsgálták három fiatal ruházatát, és hét tasak kábítószergyanús fehér port és készpénzt találtak náluk.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
