A természetes élőhelyükön a hideghez szokott állatok így várhatóan jobban viselik a következő napokban tartósnak ígérkező kánikulát.

A vadasparkba márciusban érkezett két példány Moszkvából, Belij és Szerij hamar a látogatók új kedvencei lettek. A Városliget folyamatban lévő rehabilitációjának eredményeként az állatkert területe az utóbbi években csaknem a kétszeresére nőtt.



