Ismét torlódik az M1 Hegyeshalomnál

Már nyolc kilométert kell a hidegben várakozniuk az autósoknak

Krónika
  • 2017.01.08. - 10:55

Nyolc kilométeresre duzzadt a torlódás az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátlépési pontnál, az 1-es úton pedig négy kilométeren torlódnak a járművek a jelentősen megnövekedett forgalom és az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap délután az MTI-t.

dugó576
Hozzátette: a rendőrség arra kéri a sofőröket, hogy lehetőség szerint válasszák a rajkai, vagy a vámosszabadi határátlépési pontokat Szlovákia felé, vagy a 84-es utat Sopron felé. Indulás előtt pedig tájékozódjanak a rendőrség honlapjának határinfó oldalán a várható várakozási időkről. 

Délelőtt még négy kilométeres volt a dugó és egy órát kellett várakozni.


Reklám