Nyolc kilométeresre duzzadt a torlódás az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátlépési pontnál, az 1-es úton pedig négy kilométeren torlódnak a járművek a jelentősen megnövekedett forgalom és az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap délután az MTI-t.

Délelőtt még négy kilométeres volt a dugó és egy órát kellett várakozni.



