Ismét teljes vonalán jár a 2-es metró

Korábban egy középkorú nőt ütött el egy szerelvény a Széll Kálmán térnél

Krónika
  • 2018.02.08. - 08:17

Ismét teljes vonalán jár az M2-es metró - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) csütörtök reggel a Facebook-oldalán.

A közlemény szerint a menetrend szerinti forgalom helyreállásáig pótlóbusz is segíti a közlekedést. 

Kisdi Máté, a Budapesti Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek korábban elmondta: a Széll Kálmán téren, a Déli pályaudvar felé vezető vágányon elütött egy középkorú nőt egy szerelvény, a sérültet a tűzoltók emelték ki a metrókocsi alól. A baleset miatt nem járt a metró a Deák Ferenc tér és a Déli pályaudvar között.

Reklám