Ismét járható az M5-ös

Kigyulladt egy jármű, korábban teljes útzár volt

Krónika
  • 2018.06.20. - 08:14

Megindult a forgalom az M5-ös autópályán, amelyet korábban egy kigyulladt jármű miatt zártak le Budapest és Szeged felé is szerda reggel - írta a rendőrség a honlapján.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint az M5-ös autópálya 101-es kilométerénél gyulladt ki egy gépjármű. Szeged felé teljesen feloldották a lezárást, Budapest felé a belső sávon, rendőri irányítás mellett lehet közlekedni.

Reklám