Ismét bíróság előtt a rendőrök

Megverték az arab sakkozót

Krónika
  • 2017.10.17. - 01:34

Megkezdte tegnap a Szegedi Törvényszék katonai tanácsa azt a megismételt büntetőpert, amelynek két rendőr vádlottja a nyomozás adatai szerint öt éve megvert egy ismert arab sakkszövetségi vezetőt a megyeszékhelyen.

 A Szegedi Törvényszék korábban felmentette a vádlottakat a bántalmazás ügyében, csak közúti veszélyeztetés miatt marasztalta el őket. A Szegedi Ítélőtábla ezt utóbb hatályon kívül helyezte és katonai bírói büntetőtanács eljárását írta elő.

Reklám