A horvát hatóságok csütörtökön koradélután visszavonták a kamionforgalmat korlátozó intézkedésüket, így újra behajthatnak Letenyénél és Berzencénél is Horvátországba a 7,5 tonnánál nehezebb járművek - közölte a katasztrófavédelem és a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A horvát hatóságok a rendkívüli időjárásra való tekintettel Letenyénél csütörtök reggel fél 8-tól, Berzencénél 10.15-től rendeltek el kamionstopot.



