A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szexuális erőszak gyanúja miatt indított nyomozást két ismert sportoló ellen. A gyanú szerint másfél évvel ezelőtt egy akkor 11 éves kislányt több alkalommal szexuálisan bántalmaztak.

A borsonline most arról ír, hogy a lány egyik megrontója olimpiai bajnok vízilabdázó volt, a sydneyi olimpián aranyérmet nyert. A napilap megkeresekor bár érdemi információt nem adott, úgy nylatkozott, "a lelkiismerete tiszta".
(Bors, Origo)



