Az Országos Meterológiai Intézet előrejelzései szerint ma lesz a héten a legmelegebb nap, akár 34 fok is lehet, vörös kód van érvényben, aki teheti, hűtse magát.

Másodfokú figyelmeztetés van érvényben, a hétfő lesz a legmelegebb a héten - Rétvári Bence: Magasabb fokozatba kapcsolt a szociális és egészségügyi hálózat
Az Országos Meterológiai Intézet előrejelzései szerint ma lesz a héten a legmelegebb nap, akár 34 fok is lehet, vörös kód van érvényben, aki teheti, hűtse magát.

