Budapest szinte egész belső területét érintő forgalmi káosz alakult ki tegnap, miután veszélyes vegyi anyag, aceton kezdett szivárogni egy teherautóból az Árpád hídon.

A történtek miatt az átkelőt mindkét irányban órákra lezárták, és mivel mindkét le-, illetve felhajtó oldala közlekedési csomópontnak számít, a környéken rekedt járműveknek nem maradt menekülési lehetőségük, a dugó csak az esti órákban szűnt meg.



