Hétvégén lemossák az Erzsébet hidat

Forgalomkorlátozásokra kell számítani

Krónika
  • 2016.09.02. - 12:45

A hétvégén lemossák Budapesten az Erzsébet hidat, emiatt forgalomkorlátozásokra kell számítani a hídon - közölte az FKF Nonprofit Zrt. pénteken az MTI-vel. 

A tájékoztatás szerint szombaton reggel fél héttől délután fél kettőig a híd Budáról Pestre vezető oldalán kezdik a munkálatokat, vasárnap ugyanebben az időszakban a Pestről Budára vezető oldalon dolgoznak majd. A cég azt kéri, hogy a gépjárművezetők fokozott figyelemmel közlekedjenek a munkaterület mellett.

Reklám