Heten sérültek meg egy balesetben Borsodban

Két személygépkocsi ütközött össze

Krónika
  • 2018.02.20. - 13:09

Hét ember sérült meg abban a közlekedési balesetben, amely Tiszapalkonya és Tiszasziget között történt kedden - közölte honlapján a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A tájékoztatás szerint két személygépkocsi karambolozott, a járművekben utazó hét embert a mentők kórházba szállították.

Reklám