Helyreállt a villamosforgalom a Batthyány téren

Befejezték a vizes vb ugrótornyának bontását

Krónika
  • 2017.08.08. - 14:17

Az augusztus 15-i határidő előtt befejezték a 17. FINA Világbajnokság óriás toronyugró épületének bontását, így újra eredeti útvonalon közlekednek a 19-es és 41-es villamosok.

 A szervező Bp2017 Nonprofit Kft. keddi közleménye szerint a Bem rakpart és a Csalogány utca lezárt szakaszát is megnyitják, és a Fő utcában visszaáll az egyirányú forgalmi rend.

A rakpartot június 19-én zárták le a forgalom elől a vizes világbajnokság és a Red Bull Air Race rendezvények, valamint azok előkészítési és majdani bontási munkálatai miatt.

Reklám