Hatvanhét év után vitte vissza a könyvtári könyvet

Huszonnégyezer dolláros büntetést halmozott fel

Krónika
  • 2016.04.29. - 11:29

Gyermekként kölcsönözte ki egy idős hölgy hatvanhét évvel ezelőtt azt a könyvet, amelyet a napokban vitt vissza egy új-zélandi könyvtárba, ahol horribilis összegű késedelmi díjat halmozott fel.

könyvtár
Reklám