Sikeresen hatástalanították pénteken Berlinben a főpályaudvarnál talált második világháborús bombát, amely miatt le kellett zárni a német főváros központjának egy részét.

A környékről körülbelül tízezer embert kellett evakuálni, ők hamarosan visszatérhetnek otthonaikba
Sikeresen hatástalanították pénteken Berlinben a főpályaudvarnál talált második világháborús bombát, amely miatt le kellett zárni a német főváros központjának egy részét.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
