Halálra gázolt egy embert a HÉV

A tragédia Sashalmon történt

Krónika
  • 2017.12.03. - 21:17

Halálra gázolt egy embert a HÉV Sashalmon vasárnap este, a helyszínelés idejére leállították a közlekedést az érintett szakaszon - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

A baleset két megálló között történt Sashalmon, a Fuvallat utcánál. Az elgázolt ember a helyszínen életét vesztette. 
A Budapesti Közlekedési Központ Facebook-oldalán azt közölte: a gödöllői (H8-as) és a csömöri (H9-es) HÉV helyett egy ideig az Örs vezér tere és Cinkota között pótlóbusz járt baleset miatt, utóbb már a kötöttpályás járművek is ismét közlekedtek.

Reklám