Gyilkosság az M5-ös pihenőjében

A helyszíni szemle idejére lezárták a csengelei pihenőt

Krónika
  • 2017.12.05. - 11:09

Megöltek egy embert az M5-ös autópálya csengelei pihenőjében kedd hajnalban - közölte a rendőrség honlapján a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság.

A police.hu oldalon azt írták, hogy hajnalban egy ember meghalt, egy pedig megsérült. 

A helyszíni szemle idejére a pihenőt a rendőrség lezárta.

Juhász Árpád a megyei főkapitányság szóvivője az MTI-nek megerősítette, hogy a rendőrség forró nyomon bevezetett intézkedésekkel megkezdte a nyomozást.

Reklám