Az országos nemzetiségi rajzpályázat mintegy 50 alkotását bemutató tárlat nyílt szerdán az Országgyűlés irodaházában, ahol átadták a nyerteseknek járó jutalmakat is.

Tárlat nyílt a nemzetiségi rajzpályázat alkotásaiból+GALÉRIA
Az országos nemzetiségi rajzpályázat mintegy 50 alkotását bemutató tárlat nyílt szerdán az Országgyűlés irodaházában, ahol átadták a nyerteseknek járó jutalmakat is.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
