Gyergyószentmiklósi gyerekekkel találkozott Herczegh Anita

A gyerekek a zánkai táborban pihennek

Krónika
  • 2015.07.30. - 19:54

A Dévai Szent Ferenc Alapítvány gyergyószentmiklósi Szent Anna gyermekotthonából érkező húsz gyereket látogatta meg a köztársasági elnök felesége csütörtökön a zánkai Erzsébet Üdülőközpont és Táborban.

hercegh-zánka576x356
Az Erzsébet-program révén az elmúlt két évtized legnagyobb táboroztatási programja valósul meg, amelynek részeként idén százezer gyerek jut kikapcsolódási lehetőséghez. 
Reklám