A Központi Nyomozó Főügyészség gyanúsítottként hallgatta ki a Nemzeti Adó- és Vámhivatal egyik osztályvezetőjét és két társát vesztegetés miatt, akik ellen a Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján indult eljárás.
A Központi Nyomozó Főügyészség gyanúsítottként hallgatta ki a Nemzeti Adó- és Vámhivatal egyik osztályvezetőjét és két társát vesztegetés miatt, akik ellen a Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján indult eljárás.
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
