Elgázolt egy nőt a HÉV Kistarcsán csütörtök reggel - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője. Csámpai Attila később elmondta: az fiatal lány súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A baleset a Gödöllő és Budapest közötti vonalon Zsófialiget megállónál történt.
A szóvivő tájékoztatása szerint a tűzoltók segítségével sikerült kiemelni az elgázolt lányt a szerelvény alól. A mentés befejezését követően ismét teljes vonalon jár a HÉV.



