Ismét megrendezték a hagyományos Red Bull szappantartófutamot, amelynek ezúttal Los Angeles adott otthont. Az Angels Point Roadon végigdöcögő furcsa járművek versenyén hatvanegy merész csapat mérte össze tudását legkülönbözőbb őrült karosszériájú járműveivel.

Az Elysian Park ötvenötezres nézőközönsége óriási ovációban részesítette a versenyzőket, és hosszan ünnepelte futamgyőztes ’OJ and the White Bronco’ elnevezésű csapatot, amelynek tagjai az ország legkülönbözőbb államaiból verbuválódtak.



