Szombat éjjel verekedés tört ki az egyik Kertész utcai szórakozóhely előtt. Egy 10-15 fős társaság a klub biztonsági őreire támadt. A rendőrség közzétette a gyanúsítottak fényképeit. Ellenük csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaság, illetve súlyos testi sértés elkövetésének gyanúja miatt indult eljárás.




