Felfüggeszti oktatói munkáját Marton László

A rendező tagadja az ellene felhozott vádakat, de a vizsgálat lezárultáig nem tanít

Krónika
  • 2017.10.20. - 15:11

Marton László, a szexuális zaklatással vádolt rendező, ma levelet írt a Színház- és Filmművészeti Egyetem rektorának, melyben oktatói tevékenységének felfüggesztését kérte. 

A levelet a SZFE tette közzé oldalán, a rendező beleegyezésével. 

„Tisztelt Rektor Úr!

Kijelentem, hogy a személyemmel kapcsolatos állítások valótlanok.

Annak érdekében, hogy az általam annyira szeretett növendékek körében semmiféle zavar ne támadjon, a vizsgálatig, amelynek állok elébe, felfüggesztem oktatói tevékenységemet.

Tisztelettel,

Marton László

A rektor  a felfüggesztés bejelentését elfogadta.

Reklám