F. Géza önként bement a Budaörsi Rendőrkapitányságra, miután felvételeket tettek közzé róla, hogy a Budaörs irányából Budapest felé menetrend szerint közlekedő autóbusz egyik ülésére maró anyagot öntött, írja a Police.hu.

F. Géza ellen a további eljárást a Budaörsi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja.
Forrás: Index, police.hu



