Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap

Krónika
  • 2017.09.18. - 02:16

Az Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap a kontinens idei legnagyobb közlekedési-környezetvédelmi rendezvénye volt, amelyre hazánkban száznyolcvankét település jelentkezett.

Mobilitási
(Fotó: Varga Imre)

Budapesten a hét végén a gyalogosoké volt az Andrássy út, ahol játékos formában, színes programokkal és bemutatókkal népszerűsítették a biztonságos közlekedést.

Reklám