Emlékművet avattak Hercegkúton

A kényszermunkára elhurcoltakra emlékeztek

Krónika
  • 2015.08.16. - 14:48

Emlékművet avattak a Szovjetunióba 70 éve kényszermunkára elhurcolt emberek tiszteletére a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei hercegkúti iskola udvarán vasárnap.

Hortobágyi kényszermunkatábor
Reklám