Ma állt ismételten bíróság elé a szentendrei úti gázoló, aki két fiatal férfi halálát okozta egy balesetben 2017. márciusában.

"A börtönbüntetést könnyebb lesz elviselni, mint ami utána a szabad életben vár rám"
Ma állt ismételten bíróság elé a szentendrei úti gázoló, aki két fiatal férfi halálát okozta egy balesetben 2017. márciusában.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
