Elfogtak egy utast, aki bántalmazta a jegyellenőrt

A rendőrség eljárást indított a gyanúsított ellen

Krónika
  • 2018.04.24. - 11:20

Elfogott a rendőrség egy utast, aki április 15-én hajnalban a Lajosmizsére tartó vonaton brutálisan bántalmazott egy jegykezelőt, aki súlyos sérülésekkel került kórházba - tájékoztatott kedden a MÁV.

A rendőrség az elkövetéssel alaposan gyanúsítható utast azonosította, kihallgatta, és közfeladatot ellátó személy elleni erőszak, valamint súlyos testi sértés miatt eljárást indított ellene - írták.

Reklám