Elfogták Svájcban a csengeri szélhámosnőt

Kósa Lajos is feljelentést tett

Krónika
  • 2018.04.30. - 01:07

Néhány órával azután, hogy a Fővárosi Törvényszék kiadta az európai elfogató parancsot, Svájcban megtalálták azt a csengeri nőt, aki ezerháromszázmilliárd forintos örökség ígéretével verte át többek közt Kósa Lajost – tudta meg a Pesti Srácok.

A rendőrség állítólag egy éve nyomoz a március végén Svájcba távozott Szabó Gáborné Matkó Mária után, felhívásukra sorra jelentkeztek az óriási örökség ígéretével átvert károsultak. Kósa Lajos korábban azt nyilatkozta, feljelentést tett az ügyben, a Nemzeti Nyomozó Iroda viszont végül egy másik károsult, a Kiskun Tender Kft. ügyében, csalás miatt indított eljárást.

Reklám