Egyre kevesebb az influenzás

Harminc százalékkal kevesebben fordultak orvoshoz

Krónika
  • 2017.02.16. - 09:27

Az országban tovább csökkent az influenzaszerű megbetegedések száma, a múlt héten 30 százalékkal kevesebb, 66 200 ember fordult orvoshoz ilyen tünetekkel, mint az azt megelőző héten - derül ki az Országos Epidemiológiai Központ legfrissebb tájékoztatójából.

A közlés szerint Nógrád megye kivételével valamennyi területen csökkent az orvoshoz forduló betegek száma. A kormegoszlásban nincs változás az előző hetekhez képest, továbbra is a gyermekek közül betegedtek meg a legtöbben.

Reklám