Egy tonna kokaint szagolt ki a drogkereső kutya

Kolumbiai repülőn találták a kábítószert

Krónika
  • 2015.09.08. - 07:57

Egy tonna, nyomtatófestéknek álcázott kokaint szimatolt ki egy drogkereső kutya Kolumbiában egy repülőn - közölte a bogotai rendőrség hétfőn.

A szállítmányt feladói Mexikóba címezték. Lebuktatójuk neve Mona, fajtáját tekintve labrador. A rendőrség még nem tartóztatott le senkit, és nem fedte fel, hogy mely légitársaságé a repülő, amellyel a feketének álcázott port negyvennyolc dobozba porciózva és csomagolva Mexikóba akarták csempészni.

Reklám