Drogkereskedelem miatt tartóztatták le a világbajnok kerékpárost

Jack Bobridge--re perth-i otthonában csaptak le a rendőrök

Krónika
  • 2017.08.25. - 11:30

Kábítószer-kereskedelem miatt tartóztatták le Jack Bobridge-et, az ausztrálok háromszoros világbajnok, kétszeres olimpiai ezüstérmes kerékpárosát.

A helyi hatóságok pénteki bejelentése szerint a tavaly reumás panaszai miatt visszavonult sportolóra perth-i otthonában csaptak le a rendőrök, s ecstasy-val való kereskedelem miatt tartóztatták le.

A 28 éves Bobridge olimpiai és világbajnoki érmeit pályakerékpározásban nyerte, ám az országúton is ért el sikereket: kétszeres ausztrál bajnoknak mondhatja magát (legutóbb tavaly nyert), s négy alkalommal indult a Giro d'Italián is.

Reklám