Diák lövöldözött egy oroszországi iskolában

Legalább négyen megsérültek + VIDEÓ

Krónika
  • 2017.09.05. - 11:43

Egy tinédzser nyitott tüzet légpuskával, majd füstgránátot is használt egy iskolában Moszkva közelében. A helyi rendőrség arról tájékoztatta az RT News-t, hogy legalább négyen megsérültek.

Objektum doboz

A lövöldözés Ivanteyevka városában tört ki, húsz kilométerre az orosz fővárostól. A támadó 2002-ben született, és az egyik osztályteremben nyitott tüzet. A sérülteket kórházba vitték.

Reklám