Tovább tartja magát hazánkban a tél, a havazás és az ónos eső miatt továbbra is másodfokú riasztás van érvényben a déli megyékben, Baranyában pedig kamionstopot hirdettek.

A katasztrófavédelem szerint tegnap nem volt elzárt település az országban, ez azonban ma változhat a nagy mennyiségű csapadék miatt. A hó már számos alkalommal vágta el a külvilágtól a szélmalmairól híres Veszprém megyei Tést, ahol a tél megmutatja az egyedien szép arcát is.



