Madárbarát és Kertösvény nyílt tegnap a fővárosban, a Városligetben, amelyet Persányi Miklós, az állatkert vezetője és a közpark rehabilitációjának egyik miniszteri biztosa, valamint Orbán Zoltán, a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület szóvivője adott át a nagyközönségnek.

Az átadáson volt madárvédelmi és madárgyűrűzési bemutató is, amelyen a Magyar Madármentők Alapítványának munkatársai magyarázták el a legifjabbaknak, miért fontos az állatok védelme.



