Comanche, a nyerő

A mezőny egyharmada feladta a küzdelmet a Sydney–Hobart vitorlásversenyen

Krónika
  • 2015.12.29. - 00:51

Az amerikai zászló alatt hajózó Comanche nevű szupermaxi nyerte meg tegnap a hetvenegyedik alkalommal megrendezett Sydney-Hobart vitorlásversenyt, amelyet több mint harminc hajó legénysége kényszerült feladni a rossz időjárás miatt.

Comanche 20151229
(Fotó: Reuters)

A Comanche két nap és csaknem kilenc óra teljesítette az Ausztrália és Tasmánia közötti, több mint ezeregyszáz kilométeres távot, miközben megsérült a kormányszerkezete.

Reklám