Az ország második, első fővároson kívüli médiaértés-oktató központját adta át szerdán Debrecenben a Nemzeti Média- és Hírközlési hatóság (NMHH) elnöke.

Az ország második médiaértés-oktató központja Debrecenben nyitotta meg kapuit
Az ország második, első fővároson kívüli médiaértés-oktató központját adta át szerdán Debrecenben a Nemzeti Média- és Hírközlési hatóság (NMHH) elnöke.

