Bemutatták a Nyíregyházi Állatpark két szibériai tigriskölykét

Most először vették ki őket anyjuk mellől

Krónika
  • 2015.07.23. - 16:09

Elvégezték az első orvosi vizsgálatokat a Nyíregyházi Állatparkban két héttel ezelőtt született szibériai tigriskölykökön csütörtökön.

kistigris576
Reklám