Feltehetően csőtörés történt a Lehel téri metrómegállóban.
Teljesen elázott a Lehel téri metrómegálló szerda reggel 9 óra körül. A Városi és Közlekedési Egyesület Facebook-oldalálra feltöltött fotókon is jól látszik, néhol bokáig ér a barna trutyi. Vélhetően csőtörés történt, a BKK és a BKV azonban még nem számolt be az esetről, minden bizonnyal nem zavarja a metrók közlekedését.



